Aktualności

Aktualizacja cennika na rok 2023

Szanowni Państwo, zbliża się nowy sezon żeglarski. Zmieni się organizacja ruchu w marinie technicznej. Nowy, łatwiejszy dojazd a zarazem dostęp do slipu, nowa siedziba bosmana dyżurnego oraz nowy węzeł sanitarny w marinie technicznej z pewnością będzie zauważalny i wpłynie pozytywnie na całość funkcjonowania portu jachtowego. Marina przyjęła w zarząd część nabrzeża tzw.  „barkowego”, znajdującego się pomiędzy molem a obiektem dawnego elewatora. Teren ten stopniowo będzie adaptowany na potrzeby portu jachtowego (uzbrojenie w media) ale już obecnie będzie wykorzystywany w miarę potrzeb i możliwości.

Nowy cennik (obowiązujący od 01 kwietnia 2023) jest rozsądnym kompromisem pomiędzy gospodarczą rzeczywistością, potrzebą zapewnienia odpowiedniego standardu usług i pełnieniem funkcji ważnego dla miasta obiektu turystycznego. Chcemy być przyjaznym i atrakcyjnym, pod każdym względem, portem jachtowym. Nadal mamy więcej chętnych niż miejsc, podejmujemy działania, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu na dostęp do wygodnego
i bezpiecznego miejsca do cumowania.

Na stronie internetowej publikujemy aktualnie posiadane badania batymetryczne, wszystkich, w szczególności posiadaczy jednostek kilowych, zachęcamy do zapoznania się z dokumentem. Życzymy Państwu tradycyjnej stopy wody pod kilem i bezpiecznej żeglugi w nowym sezonie.

 

Zobacz nowy cennik na rok 2023

 

Załoga Mariny Kamień Pomorski

16 marca 2023

+48 661 213 391

Zaloguj

RODO

Polityka prywatności

Cennik i regulamin

Deklaracja dostępności

Al. Mistrzów Żeglarstwa 2,

72-400 Kamień Pomorski

 

Marina Sezonowa: +48 661 213 391

Marina Techniczna: 91 30 77 903

kontakt@marinakamienpomorski.pl

Pn-Pt 09:00-17:00

Marina w Kamieniu Pomorskim 2021 // Lorem Ipsum 

Kontakt